pátek, června 08, 2007

Košutka neunesla tíhu důležitého zápasu ...

Včera odehrálo družstvo mužů Košutky "A" důležitý zápas proti lídrovi soutěže Slavii "C". Zpočátku vypadalo vše velmi dobře a úvodní vedení v prvním setu 11:6 naznačovalo nadějné vyhlídky. Ty bohužel netrvaly dlouho. Hlavně díky velmi špatnému příjmu, soupěř hladce dotáhl a postupně se dostal do hry. Hra se vyrovnala, ale soupeř i s přispěním rozhodčího v důležitém momentu, dotáhl set do vítězství 25:21. Obdobně se vyvíjel i druhý set. Naši borci vedli opět o 5 bodů, ale znovu všechny naděje zhatila špatná přihrávka. Set jsme prohráli 22:25. Závěrečný set už byl zcela pod taktovkou soupeře a košutecký jarní zázrak tak bohužel skončil. Zhoršená hra v poli, velké množství nevynucených chyb a slabší týmová soudržnost oproti minulým zápasům tak vedli k jednoduchému vítězství mužstva Slavie 3:0. Škoda promarněné šance v boji o 3. místo, ale naděje umírá poslední. Snad v posledním zápase na hřišti Vodních staveb vzpomeneme na první jarní utkání a ještě do konečného pořadí promluvíme.